ZDARZYŁO SIĘ

2005/2006

WRZESIEŃ
PAŹDZIERNIK
LISTOPAD
GRUDZIEŃ
STYCZEŃ
LUTY
MARZEC
KWIECIEŃ
MAJ
CZERWIEC

CZERWIEC

1.06: Dzień Dziecka połączony był z Dniem Sportu. Spotkaliśmy się na sali gimnastycznej o godzinie 9.00. Konkurencje sportowe (26 stacji) rozpoczęły równocześnie wszystkie zespoły klasowe (3 dziewczęta+ 3 chłopców). Zwycięzcami zostały te drużyny, które jako pierwsze zaliczyły wybrane 24 stacje i stawiły się na mecie z kartami podpisanymi przez wszystkich sędziów. Istniała możliwość powtórzenia dowolnie wybranej stacji, pod warunkiem podejścia do wszystkich. Oceniane było również zaangażowanie klas w kibicowanie.
Impreza zakończyła się ok. godzinę 11.00, kiedy to ogłoszone zostały wyniki, rozdane nagrody i lody dla wszystkich uczniów.
Wyniki rywalizacji:
dużo, dużo, więcej ...

1.06: równolegle do imprez sportowych odbył się w świetlicy konkurs plastyczny "Nauczyciele w karykaturze". Jurorami były panie: Jolanta Górska i Monika Ekiert- Jezusek. Wygrały karykatury panów: Andrzeja Małeckiego, Jerzego Zinkiewicza i ks.Zbigniew Gackowskiego, kórych autorami byli uczniowie klas: IIIe, IIf, IIg.2.06: klasa IIIh, pana Krzysztofa Marcinkiewicza, pojechała na biwak.

6.06: reprezentacja Gimnazjum wzięła udział w Międzygimnazjalnych Zawodach Lekkoatletycznych o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Budry w Więckach zajmując w klasyfikacji generalnej I miejsce.
Wynik ten jest rezultatem zdobycia I miejsca w biegu sztafetowym dziewcząt 4X60m, piłce nożnej chłopców i dziewcząt i piłce ręcznej dziewcząt oraz II miejsca w biegu sztafetowym chłopców 4X60m i piłce ręcznej chłopców. Serdeczne gratulacje dla wszystkich reprezentantów Gimnazjum oraz ich opiekunów!

7.06: na biwak pojechała klasa Ib wraz z wychowawczynią, panią Mirosławą Gadowską- Bogus.

9.06: występ uczniów Gimnazjum na Manewrach Kulturalnych odbywających się w WCKiP.

9.06: grupa 41 uczniów, pod opieką pani Ewy Kęszczyk oraz księży: Zbigniewa Gackowskiego oraz Sebastiana Bratka, odbyła wycieczkę na trasie Węgorzewo- Święta Lipka- Olsztyn- Gietrzwałd.

9.06: na biwaku były klasy: Ig, Ie, If. Wychowawcami klas są panie: Grażyna Cieślik, Beata Nizio, Jolanta Subocz.

9.06: odbyły się mecze w siatkówkę i piłkę koszykową pomiędzy naszym Gimnazjum a Gimnazjum z Bielska Białej.
więcej ...

10-11.06: pani Monika Ekiert- Jezusek zorganizowała plener plastyczny dla uczniów Gimnazjum w Kamionku Wielkim. Efekty pracy będziemy mogli obejrzeć na naszych korytarzach szkolnych.
więcej ...

12.06: na biwak pojechała klasa IIa pana Dariusza Polonisa.

12.06: na wycieczkę do Olsztyna wyjechały klasy: IIIg z paniami Dorotą Jurkiewicz i Reginą Flis oraz "grupa mieszana" z IIIf, IIIa i Ia z paniami: Małgorzatą Ambrosiewicz i Anną Oleszkiewicz.

13-14.06: na biwak pojechały klasy Ia i IIIc wraz z wychowawczyniami: panią Teresą Wacławską i panią Bożeną Cudowską.

14.06: wyniki z egzaminu gimnazjalnego:

Średnia województwa w częśći humanstycznej: 30,31,
matematyczno przyrodniczej: 22,65.

Średnia krajowa w części humanistycznej: 31,4,
w części matematyczno- przyrodniczej: 23,9.

Wyniki naszego Gimnazjum
- część humanistyczna: 32,29,
- matematyczno- przyrodnicza: 23,86.
Nauczycielom i uczniom serdecznie gratulujemy takich wyników!

14.06: odbył się egzamin językowy do klasy "brytyjskiej".

20.06: tydzień temu, 14.06, odbył się w Dortmundzie mecz Niemcy- Polska. Wynik znamy. Na pociechę pozostaje nam wspaniała postawa naszych kibiców. Wśród nich był Kuba Warnieło (IIg) i jego Tata. Oto zdjęcia z ich wyprawy, za które serdecznie dziękuję.


więcej ...

20.06: odbyła się II edycja zawodów "Rzut Byle Czym" zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski i jego opiekuna, panią Urszulę Jańczuk, dla klas I. Zwyciężyła Klasa If przed Ih i Id.


20.06: w kasynie odbył się Bal Gimnazjalny.


więcej (są nowe zdjęcia) ...

21.06: rozdane zostały nagrody i dyplomy lauretom Szkolnej Ligi Sudoku. Nagrodę główną- cyfrowy aparat fotograficzny, ufundowany przez sponsorów, otrzymał Mateusz Kupibida (IIg). Od września- kolejna liga, na którą zapraszają pan Andrzej Małecki i pan Sławomir Dobrowolski.


22.06: komisja stypendialna przyznała stypendia za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe za II półrocze roku szkolnego 2005/2006. Otrzymali je:


Rodzice mogą odbierać pieniądze w sekretariacie szkoły od wtorku, 27.06, od godziny 12.

22.06: dotarły do mnie zdjęcia (dzięki "Polak":) z wycieczki klasy IIIg do Olsztyna (12.06). Oto kilka z nich:

-23.06: zakończenie roku szkolnego 2005/2006.
dużo więcej...

-4.09 (poniedziałek): uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2006/2007.

Wszystkie najważniejsze dokumenty Gimnazjum możecie znaleźć na podstronie Dokumenty


Powrót na początek strony